Já to uklízet nebudu

Vánoce už ťukají na dveře. Čím více se den „V“ blíží, tím více se rozhlížíme po domácnosti a přemýšlíme, kdy a kde začít s úklidem.
Jsou hospodyňky, které udrží čistotu v bytě na úrovni fotky z magazínu o bydlení, a to po celý rok. Klobouk dolů! A pak jsou ženy, které se o to snaží. Nicméně jim jejich úsilí kazí záškodníci v podobě dětí nebo partnerů. Některé svou snahu nepodtrhnou dostatečnou kvalitou. Ušmudlaným hadrem pak nadělají více škody než užitku.
Ať se řadíte do jakékoliv skupiny, zpozorněte. Chcete-li požádat o pomoc se zpacifikováním domácnosti úklidovou firmu, neváhejte. V některých městech už volné kapacity neobjevíte.
nepořádek v místnosti
Pár slov k úklidovým firmám
Úklidové firmy se začaly zapisovat do historie českého trhu v 90.letech 20.století. Snad uvolněnější atmosféra vnukla myšlenku: „Proč ne?“ V uplynulých desetiletích pak business těchto společností vzkvétal. A protože si našeho času ceníme, rozrůstají se úklidové firmy čím dál tím více.
Služby úklidových společností jsou rozmanité. Klasikou je umytí oken, vyčištění koberců i sedaček. Běžný úklid si můžete nechat rozšířit o praní a žehlení. Kdo by odolal nabídce úklidu po malování nebo po stavebních úpravách? Některé firmy jdou ještě dál. Postarají se Vám i o údržbu a mytí bazénu. Máte místa, kde zachováváte pouze průchozí uličku? Jako například v garáži nebo různých technických místnostech? Pusťte tam úklidovou firmu a z uličky bude dálnice. A věděli jste, že si můžete nechat porovnat i zahradu?
Co za to
Každá sranda něco stojí. Proč by to také někdo dělal zadarmo, že. Většinou za hodinu běžného úklidu zaplatíte kolem 200 korun. Konkrétní ocenění tedy bude závislé na velikosti uklízených prostor a na časové náročnosti.
úklidová služba
Pustit cizí lidi domu?
Nejčastějším strachem z těchto specializovaných firem je, že Vám s prachem zmizí i prachy. Stejně jako v jakémkoliv jiném odvětví i zde platí: „Důvěřuj, ale recenzuj.“ Vybírejte kvalitní a ověřenou firmu. Není to pravidlem, nicméně může ke krádeži dojít. A to v případě špatně zvolené agentury.
Častá je obava z kritizování Vaší domácnosti. Proto radši trochu poklidíte, než firma dorazí. Je to jako byste před návštěvou pneuservisu doma na cihlách vyměnili dvě kola sami. Aby neřekli, že jste úplně neschopni.
Vybírejte firmu s tradicí ideálně s certifikátem kvality. Firmu, která má své kmenové zaměstnance a nenabírá neznámé osoby přes internet.

4.3/5 - (6 votes)